Hakkımızda

kompakt laminat cephe,kompakt laminat,compact laminat

Biz Kimiz ?

 

Derece Yapı 1999 yılında Kompakt Laminat sektöründe yeterli bilgi, tecrübe ve teknik altyapısını oluşturarak  kurumsal olma yolundaki ilk adımını atmıştır. Derece Yapı 20 yılı aşkın süredir Kompakt Laminat cephe kaplama sektöründe 350000 metrekare den fazla uygulama gerçekleştirmiştir. Müşteri memnuniyeti ve işçilik kalitesini ön planda tutan Derece Yapı bu tutumun geri bildirimi olarak bünyesine 150’den fazla referans kazandırmıştır. Elbette bu başarısını büyük bir titizlikle ve özveri ile çalışan teknik kadrosuna borçludur. Derece Yapı müşteri memnuniyetinin yanında bu yolda birlikte ilerlediği teknik kadrosunun memnuniyetini de öncelikleri arasında tutmaktadır. Bu sayede benimsemiş olduğu mutlu çalışan=mutlu müşteri anlayışıyla sektörde sorunsuz ve hızla yol almaktadır. Derece Yapı cephe kaplama malzemeleri arasında önemli bir yere sahip olan Kompakt Laminat ile müşterilerine sınırsız seçenekler sunmaktadır.

 

Misyonumuz

Derece Yapı her an gelişmekte olan dekorasyon sektöründe Kompakt Laminat ve uzmalık alanı olan diğer kaplama yöntemleri ile müşterilerine çözüm sunmayı en önemli değerleri arasında tutmaktadır. Sürekli gelişmekte olan kaplama sektörüne paralel olarak bünyesinde barındırdığı tüm yapıyı güncellemek için gerekli olan çalışmaları da ihmal etmemektedir. Müşterilerin karşılaşabileceği sorunları daha önceden tespit edip çözümlerini bünyesinde her daim mevcut halde bulundurmaktadır. Yaşadığımız çevrenin büyük bir kısmını oluşturan yapılarımızı insanların gözlerine hitap edebilecek hale getirmeyi kendisine görev edinmiştir. Tamamlanmış projelerine 7/24 destek sağlamayı kendisine borç bilmektedir. Bu nedenle sorunsuz ve iki tarafında memnun kaldığı işler çıkarmaya devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

 

Derece Yapı , yapı sektörüne sunmuş olduğu sonsuz çözümler ile sektöre birçok katkıda bulunmuştur. Bu katkıları sonucunda sektörde önemli bir yere sahip olmuştur. Bulunduğu konumu korumak ve hatta daha iyi noktalara gelebilmek için dur durak bilmeden çalışmalarını büyük bir titizlik ile sürdürmaktedir. Kendisini bu alanda 20 yılı aşkın süredir geliştiren Derece Yapı müşterilerinin memnuniyeti açısından kendisini diğer kaplama yöntemleri alanında da geliştirmektedir. Uygulamasını yaptığı ürünlerin özelliklerini değerlendirerek müşteri istekleri doğrultusunda çeşitli kullanım alanları da keşfetmiştir. Ürünleri , sadece kalıplaşmış kullanım alanları yerine kullanılabileceği diğer alanlar için yaptığı araştırmalarla gerek müşterileri gerekse malzeme üreticilerini etkilemeyi başarmıştır. Bu titizlikle ve özveri ile çalışmalarını sürdürdüğü sürece elde edeceği başarılar sonucu sektörde daha iyi noktalara geleceğini farkında olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

Bizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayınız.

Kompak Lminat Uygulama Videoları İçin Tıklayınız.

ADRES
  • Kemer Mahallesi Kemer Caddesi No:11/D Esenler / İstanbul
  • 0 (212) 430 54 55
  • 0 (532) 770 27 76
  • Hafta İçi - 08:00-17:00
  • Hafta Sonu - 08:00-17:00
SOSYAL MEDYA    tr Turkish