Neden Kompakt Laminat?

kompakt laminat,neden kompakt laminat,kompakt laminat dış cephe kaplama

Neden Kompakt Laminat ?

 

Anti bakteriyeldir. Evinizde, işyerinizde, hastanelerde veya benzeri tüm antibakteriyel alan gereksinimi duyulan bölgelerde güvenle kullanılır.
Bakım gerektirmez. Çünki dayanımı ve renk sabitliği özelliği sayesinde uzun yıllar ilk günki halini korur.
Darbeye karşı dayanıklıdır. Öyle ki compact laminatlar kendi kalınlığındaki bir taş grubu ürüne göre bile (örn. seramik, granit, andezit, teracotta vb.) kat be kat daha dayanıklıdır.
İklim koşullarına son derece dayanıklıdır. Yazın güçlü güneşini veya  kışın donduran soğuğunu esnekliği ve dayanıklılığı sayesinde kolayca absorbe eder.
Yanma geciktirici ve alev almaz özelliktedir. İçerisinde bulundurduğu bileşenler sayesinde 120-140 dereceleri arasında ateşe dayanım gücüne sahiptir ve kolay kolay alev almayacak niteliktedir.
Su, rutubet ve buhara karşı yüksek mukavemet gösterir. Yapısı gereği bunlardan etkilenmez ve tepkimeye girmez. Bu yüzden büyük mutfaklardan wc kabinlerine otel cephelerinden baraj yüzeylerine kadar yıllardır ilk tercihtir.
Asbest, klorit, toksit gibi sağlığa zararlı maddeler içermez,
Kolay temizlenebilir özelliktedir ve temizlik maliyeti minimumdur. Zaten yapısı gereği yüzeyinde veya içerisinde farklı maddeleri barındırmaz.
Uv ışınlarına, asit yağmurlarına ve hava kirliliği gibi etkilere karşı kimyasal dayanıklıdır.
Zengin desen ve renk seçeneğine  ve isteğe özel baskı imkanı sunmaktadır.

 

Kompakt laminat fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

    tr Turkish
    X