Sinterflex Kaplama

Sinterflex Kaplama Nedir ?

sinterflex kaplama,sinterflex,kompakt laminat cephe kaplama

Sinterflex 3 mm kalınlığında 1m x 3m boyutlarında esnek seramik kaplama levhalarıdır. Her türlü uygulamalar için proje ölçülerine göre kesilip uygulanabilme özelliğine sahip bu malzemenin 1 m2’si yaklaşık olarak 7 kg’dır.

1mx3mx3mm boyutlarındaki levhalarının dışbükey esneklik yarıçapı 5.5m’dir ve ketegori 0 yani ateşe tamamen dayanıklı, alev almaz ve yanmaz niteliktedir. Yüzeyindeki koruyucu sır tabakası ve porselen yapısı sayesinde en güçlü kimyasallara karşı dayanıklı olmasına karşın standart cam ve seramik kesicilerinve bilgisayar kontrollü otomatik kesme ve delme makineleri ile istenen imalat                                                                            ölçülerine göre kesilebilir ve delinebilir.

Sinterflex kaplamaların düzgün, kir tutmayan yüzeyi su ve diğer temizlik ürünleri ile kolayca temizlenebilir ve leke tutmaz. Boya kalemi, keçeli kalem ve tahta kalemi yazıları kolayca silinir ve temizlenir. Geleneksel seramik üretim süreçleriyle karşılaştırıldığında gaz ve toz emisyonu 20 kat, CO2 emisyonu ise 1000 kat daha azdır. Isı iletkenlik kat sayısı W/mk 1.2,  Nem genleşmesi %0’dır.

Mat, parlak ve kaymaz olmak üzere farklı yüzey alternatifine sahip olanrf Sintelex malzemeler birçok farklı renkte de uygulanabilmektedir.

Sinterflex yapı sektöründe uygun çözümler üreten bir malzemedir. Kolaylıkla delinebilmesi ve istenilen her ebatta kesilebilmesi, uygulama kolaylığı, ateşe dayanıklılık ve hafiflik özellikleri sayesinde iç mekan duvar ve zemin sistemleri, dış cephe kaplamaları ve yükseltilmiş zeminler, separasyon panelleri, mobilya uygulamaları, hijyenik alanlar, endüstriyel cephe kaplamaları, tezgahlar ve modüler yapılar gibi özel projelerin uygulanmasında da elverişlidir.

Düz Sıva Üzeri Yapıştırma, Alçı Sıva Üzeri Yapıştırma, Alçıpanel Giydirme Duvar Üzeri Yapıştırma, Alçıpanel Bölme Duvar Üzeri Yapıştırma, Boyalı Yüzeyler Üzeri Yapıştırma, Seramik Kaplı Yüzeyler Üzeri Yapıştırma, Gaz Beton Yüzeyler Üzeri Yapıştırma, Fugalı Sistem (Mekanik), Zemin Uygulamaları için Sinterflex malzemeler kullanılabilmektedir.

 

 

Daha fazla bilgi edinmek ve fiyat bilgisi almak için bize ulaşın.

    tr Turkish
    X